Şahin Bağırov yeni idarə rəisləri təyin etdi
Valyuta.az "İqtisadiyyat.az"a istinadən xəbər verir ki, bununla bağlı komitə sədri, gömrük xidməti general-polkovniki Şahin Bağırov əmrlər imzalayıb.
Əmrlərə əsasən, gömrük xidməti polkovnik-leytenantı Namazov Rövşən Siyafiq oğlu DGK-nin Gömrük Siyasəti Baş İdarəsinin rəisi təyin olunub.
Eyni zamanda, gömrük xidməti mayoru Qasımzadə Elçin Zülfəli oğlu Audit İdarəsinin rəisi təyin edilib.
Bundan əlavə, gömrük xidməti mayoru Həsənli Şamil Rizvan oğlu Daxili Təhlükəsizlik İdarəsinin rəisi təyin olunub.

Шахин Багиров подписал приказы о новых назначениях в ГТК
В трех управлениях Государственного таможенного комитета (ГТК) произведены новые кадровые назначения.
Как сообщает Valyuta.az со ссылкой на İqtisadiyyat.az, соответствующие приказы подписал председатель комитета, генерал-полковник таможенной службы Шахин Багиров.
Согласно приказам, полковник-лейтенант таможенной службы Ровшан Намазов назначен начальником Главного управления таможенной политики ГТК.
Одновременно майор таможенной службы Эльчин Гасымзаде назначен начальником Управления аудита.
Кроме того, майор таможенной службы Шамиль Гасанли назначен начальником Управления внутренней безопасности.