"PAŞA Bank Gürcüstan"da (PASHA Bank Georgia) Risklər üzrə Baş Direktor vəzifəsinə təyinat olub.
O, müxtəlif illərdə "PAŞA Bank"da Risklərin İdarə Edilməsi üzrə İdarəedici Direktor, "Expressbank"da İdarə Heyəti sədrinin müavini, "DəmirBank"da İdarə Heyəti sədrinin müavini və Risklər üzrə Baş Direktor, Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Bankında Baş Müfəttiş və Daxili Nəzarət şöbəsinin Baş mütəxəssisi vəzifələrində fəaliyyət göstərib.
1995-1999-cu illərdə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) "Mühasibat uçotu və audit" ixtisası üzrə ali təhsil alıb.
Qeyd edək ki, "PASHA Bank Georgia"nın İdarə Heyətində aparılan dəyişikliklər çərçivəsində əvvəl Risklər üzrə Baş Direktor vəzifəsini icra edən Levan Aladaşvili (Levan Aladashvili) Maliyyə üzrə Baş Direktor vəzifəsinə təyin edilib.

В PAŞA Bank Georgia состоялось назначение на должность главного директора по рискам.
В разные годы он занимал должности управляющего директора по управлению рисками в PAŞA Bank, заместителя председателя правления Expressbank, заместителя председателя правления и главного директора по рискам в DəmirBank, а также главного инспектора и главного специалиста отдела внутреннего контроля в Центральном банке Азербайджанской Республики.
В 1995–1999 годах он получил высшее образование в Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) по специальности «Бухгалтерский учет и аудит».
Отметим, что в рамках изменений в правлении PASHA Bank Georgia Леван Аладашвили, ранее исполнявший обязанности главного директора по рискам, назначен главным финансовым директором.