Müsadirə edilmiş “Range Rover” hərraca çıxarılır
Valyuta.az xəbər verir ki, hərraca çıxarılan əmlaklar Binəqədi və Nərimanov rayonlarını əhatə edir və bütün lotlar ikinci dəfə təkrar satışa təqdim olunur.
Binəqədi rayonu üzrə hərraca Bakı şəhəri, Ak. Ziya Bünyadov prospekti, ev 7a, mənzil 3 ünvanında yerləşən, ümumi sahəsi 61,11 kv.m olan mənzil çıxarılıb. Mənzilin start qiyməti 350 000 manat, iştirak üçün tələb olunan 10 faiz beh isə 35 000 manat təşkil edir.
Nərimanov rayonu üzrə isə üç minik avtomobili satışa çıxarılıb. Nəqliyyat vasitələri Hərracların Təşkili Mərkəzinin təyin etdiyi saxlanc yerində yerləşir və ikinci dəfə təkrar hərraca təqdim olunur. Satışa çıxarılan avtomobillər bunlardır: start qiyməti 56 000 manat olan “Land Rover Range Rover” markalı minik avtomobili (10 faiz beh - 5 600 manat), start qiyməti 23 000 manat olan “BMW 740I” markalı minik avtomobili (10 faiz beh - 2 300 manat) və start qiyməti 65 000 manat müəyyən edilmiş “Bentley Continental GT” markalı minik avtomobili (10 faiz beh - 6 500 manat).

Конфискованный Range Rover выставлен на аукцион
Как сообщает Valyuta.az, на торги выставлены объекты, расположенные в Бинагадинском и Наримановском районах, при этом все лоты повторно предлагаются к продаже во второй раз.
По Бинагадинскому району на аукцион выставлена квартира общей площадью 61,11 кв. м, расположенная по адресу: город Баку, проспект академика Зии Буниятова, дом 7а, квартира 3. Стартовая цена объекта составляет 350 000 манатов, размер задатка для участия (10%) — 35 000 манатов.
По Наримановскому району на продажу выставлены три легковых автомобиля. Транспортные средства находятся на стоянке, определённой Центром организации аукционов, и повторно выставляются на торги во второй раз. На продажу представлены следующие автомобили: легковой автомобиль Land Rover Range Rover со стартовой ценой 56 000 манатов (задаток 10% — 5 600 манатов), BMW 740I со стартовой ценой 23 000 манатов (задаток — 2 300 манатов) и Bentley Continental GT, стартовая цена которого определена в размере 65 000 манатов (задаток — 6 500 манатов).