Birbank Biznes-dən sahibkarlar üçün yeni tariflər: xərclərinizi minimuma endirin ®
Sahibkarlar üçün biznes və bankçılıq xidmətlərində bazar liderlərindən olan Birbank Biznes, mikro sahibkarlara yeni imkanlar təqdim etməyə davam edir. Onların fərdi ehtiyaclarına uyğun olaraq formalaşdırılan yeni tariflər 3 formada təklif olunur.
“Classic” tarifi sahibkarlara 5000 manatadək məbləği komissiyasız köçürmək və eyni məbləğdə nağdlaşdırma imkanı yaradır. Üstəlik də illik 18.99, 3 aylıq isə 5.99 manat ödənişlə.
“Plus” tarifi isə 10 000 manatadək əməliyyatları tamamilə komissiyasız həyata keçirmək istəyən sahibkarlar üçün ideal imkanlar təqdim edir. Bunun üçün illik cəmi 37.99 manat ödəmək yetərlidir. Tarifin 3 aylıq qiyməti isə 11.99 manat təşkil edir.
Sahibkarlara xərclərinə 27% qənaət etmək fürsəti yaradan “Premium” tarifi üçünsə illik cəmi 95.99 manat ödəniş tələb olunur. Tarifə qoşulmaqla 25 000 manatadək məbləği komissiyasız köçürmək və eyni məbləğdə nağdlaşdırmaq mümkündür.
Hansı tarifin seçilməsindən asılı olmayaraq bank tərəfindən mikro sahibkarlara Visa Sahibkar kartı da hədiyyə olunur. Sahibinə bir çox üstünlüklər təqdim edən kartın çatdırılması da bank tərəfindən ödənişsiz həyata keçirilir.
Bütün bunlarla Birbank Biznes müştərilərinə banka gəlmədən, vaxt itirmədən, rəqəmsal bankçılığın bütün üstünlüklərindən yararlanmaq şansı yaradır.
Tarif paketləri haqqında ətraflı məlumatı Birbank Biznes mobil tətbiqindən əldə etmək mümkündür: www.b-b.az/bbu.
Sahibkarlığın inkişafına önəm verən Birbank Biznes Kapital Bank-ın əmtəə nişanı olaraq həm sahibkarların, həm də onların bizneslərinin inkişafına dəstək olur, biznes sahiblərinə innovativ və rahat məhsullar təqdim edir. Birbank Biznes müştərilərində suallar yaranarsa, onlara istənilən vaxt canlı çat vasitəsilə də dəstək göstərilir. Sahibkarlara vaxta qənaət etmək imkanı verən Birbank Biznes sistemi haqqında ətraflı məlumat üçün https://birbank.business/ saytına keçid edin və ya 896 məlumat mərkəzinə zəng edin.
Bütün xəbərlərSon bir ayda sərvətlərindəm milyardlar itirən milyarderlər açıqlanıb
04.02.2026Bu il rezidentura imtahanları elektron formada olacaq
04.02.2026Rabitəbank Azərbaycanda İslam bankçılığı üzrə Mudaraba və Murabaha məhsullarının tətbiqinə başladı ®

Новые тарифы Birbank Biznes для предпринимателей: минимизируйте ваши расходы ®
Birbank Biznes, один из лидеров рынка бизнес и банковских услуг для предпринимателей, продолжает предоставлять новые возможности для микро-предпринимателей. Новые тарифы разработанные с учетом индивидуальных потребностей клиентов, предлагаются в трёх вариантах.
Тариф «Classic» позволяет предпринимателям совершать переводы и снимать наличные до 5 000 манатов без комиссии. При этом стоимость тарифа составляет всего 18.99 манатов в год или 5.99 манатов за 3 месяца.
Тариф «Plus» идеально подходит для предпринимателей, которые хотят полностью избежать комиссий при операциях до 10 000 манатов. Подключение тарифа требует единовременной оплаты всего 37.99 манатов в год. Трёхмесячная стоимость тарифа составляет 11.99 манатов.
Тариф «Premium», предоставляющий возможность сэкономить до 27% на расходах, позволяет без комиссии переводить и снимать наличные до 25 000 манатов. Стоимость тарифа составляет 95.99 манатов в год.
Независимо от выбранного тарифа, микро-предприниматели получают в подарок карту Visa Sahibkar, предоставляющую многочисленные преимущества, а её доставка осуществляется банком бесплатно.
С Birbank Biznes клиенты могут пользоваться всеми преимуществами цифрового банкинга, не посещая банк и экономя своё время.
Подробную информацию о тарифных пакетах можно получить в мобильном приложении Birbank Biznes: www.b-b.az/bbu.
Как продукт Kapital Bank, Birbank Biznes уделяет особое внимание развитию бизнеса клиентов, предлагая им инновационные и удобные решения для эффективного управления. При возникновении вопросов клиенты Birbank Biznes могут воспользоваться круглосуточной поддержкой через онлайн-чат. Чтобы узнать подробнее о системе Birbank Biznes, которая помогает предпринимателям экономить время, посетите сайт https://birbank.business/ или свяжитесь с информационным центром по номеру 896.