Bakının ən işlək və məşhur ərazilərindən biri olan Tarqovuda yerləşən CAFEIN restoranı icarəyə verilir.
Valyuta.az xəbər verir ki, restoran artıq 4 ildir fəaliyyət göstərir və İtaliya mətbəxi konsepsiyası ilə müştərilərinə xidmət göstərir. Bu müddət ərzində məkan özünə məxsus daimi müştəri bazası formalaşdırıb.
Restoranın üstünlüklərindən biri də qarşısında yerləşən geniş terras hissəsinin olmasıdır. Bundan əlavə, məkan korporativ tədbirlərin, işgüzar görüşlərin, ad günü və digər xüsusi tədbirlərin keçirilməsi üçün də əlverişli şəraitə malikdir.
Məlumata görə, restoranın hazırlanmasına ümumilikdə 170 min manat investisiya qoyulub. Hazır vəziyyətdə fəaliyyət göstərən məkanın aylıq icarə haqqı 2 500 manat təşkil edir.

Расположенный на одной из самых оживленных и популярных улиц Баку — Торговой — ресторан CAFEIN сдается в аренду.
Как сообщает Valyuta.az, ресторан работает уже четыре года и обслуживает гостей, предлагая блюда итальянской кухни. За это время заведение сформировало собственную постоянную клиентскую базу.
Одним из главных преимуществ ресторана является просторная терраса перед заведением. Кроме того, площадка отлично подходит для проведения корпоративных мероприятий, деловых встреч, дней рождения и других торжественных событий.
По имеющейся информации, общий объем инвестиций в подготовку ресторана составил 170 тысяч манатов. Заведение полностью готово к работе, а ежемесячная арендная плата составляет 2 500 манатов.