20 – 30 mart 2026-cı il tarixləri olan qeyri-iş günlərində bankların və “Azərpoçt” MMC-nin bəzi filial və şöbələri, habelə valyuta mübadilə məntəqələri fəaliyyət göstərəcəklər.
Bayram günlərində ölkəmizdə səfərdə olan turistlərin və ölkə vətəndaşlarının valyuta mübadiləsi xidmətlərinə davamlı çıxışının təmin edilməsi məqsədilə ümumilikdə 18 bankın 280 satış nöqtəsi (o cümlədən, 4 bank üzrə 9 satış nöqtəsi 24 saat rejimində olmaqla), “Azərpoçt” MMC-nin 68 şöbəsi, valyuta mübadiləsinə lisenziya almış 9 valyuta mübadiləsi məntəqəsi müştərilərə xidmət göstərəcək.

В нерабочие дни с 20 по 30 марта 2026 года будут работать некоторые филиалы и отделения банков и ООО «Азерпочт», а также пункты обмена валют.
Об этом Valyuta.az сообщает со ссылкой на Центральный банк Азербайджана.
С целью обеспечения непрерывного доступа туристов, находящихся с визитом в стране, а также граждан Азербайджана к услугам по обмену валют в праздничные дни клиентов будут обслуживать в общей сложности 280 точек продаж 18 банков, в том числе 9 точек продаж 4 банков в круглосуточном режиме, 68 отделений ООО «Азерпочт», а также 9 пунктов обмена валют, имеющих лицензию на осуществление валютно-обменных операций.