“Azərpoçt”da yeni kadr təyinatı həyata keçirilib.
Valyuta.az-ın məlumatına görə, İbrahim Əhmədov “Azərpoçt” MMC-də Müştəri Dəstəyi Departamentinin direktoru vəzifəsinə təyin edilib.
İ.Əhmədov bundan əvvəl, 2024-2026-cı illərdə “Azərpoçt”da Müştəri Xidmətləri şöbəsinin rəhbəri vəzifəsində çalışıb.
2014-2024-cü illər müddətində “Azərcell Telecom”da Bakı Müştəri Dəstək Xətti üzrə komanda nümayəndəsi, Təlim bölməsi üzrə mütəxəssis, Müştəri və Rəqəmsal Dəstək komandası rəhbəri vəzifələrini icra edib.
O, 2005-2009-cu illərdə Azərbaycan Beynəlxalq Universitetində informasiya və riyaziyyat ixtisası üzrə bakalavr təhsili alıb. Hazırda isə 2022-ci ilin noyabr ayından etibarən Atatürk Universitetində biznesin idarə edilməsi üzrə bakalavr proqramı üzrə təhsilini davam etdirir.

В ООО «Азерпочт» состоялось новое кадровое назначение.
Как сообщает Valyuta.az, Ибрагим Ахмедов назначен директором Департамента клиентской поддержки ООО «Азерпочт».
До этого, в 2024–2026 годах, И. Ахмедов занимал должность руководителя отдела клиентского сервиса в «Азерпочт».
В 2014–2024 годах он работал в Azercell Telecom, где занимал должности представителя команды Бакинской линии клиентской поддержки, специалиста учебного подразделения, а также руководителя команды клиентской и цифровой поддержки.
В 2005–2009 годах он получил степень бакалавра по специальности «информатика и математика» в Азербайджанском международном университете. В настоящее время, с ноября 2022 года, продолжает обучение по программе бакалавриата по специальности «управление бизнесом» в Университете Ататюрка.