ATB-nin İdarə Heyətinə yeni sədr müavini təyin edildi
“Azər-Türk Bank” ASC-nin İdarə Heyəti sədrinin müavini və Baş Maliyyə İnzibatçısı (CFO) vəzifəsinə təyinat olub.
Valyuta.az xəbər verir ki, Fuad Məmmədli “Dəmirbank”, “Ziraat Bank Azərbaycan”, “Unibank” və “Expressbank”da Maliyyə direktoru, Baş Maliyyə İnzibatçısı və İdarə Heyətinin üzvü kimi rəhbər vəzifələrdə çalışıb.
O, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyasında Menecment ixtisası üzrə bakalavr, Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində Maliyyə ixtisası üzrə magistr dərəcəsi alıb.

Назначен новый главный финансовый директор в «Azər-Türk Bank»
Назначен заместитель председателя правления и главный финансовый директор (CFO) АО «Azər-Türk Bank».
По информации Valyuta.az, Фуад Мамедли занимал руководящие должности финансового директора, главного финансового инспектора и члена правления в банках «Dəmirbank», «Ziraat Bank Azərbaycan», «Unibank» и «Expressbank».
Он получил степень бакалавра по менеджменту в Государственной академии государственного управления при Президенте Азербайджанской Республики и степень магистра финансов в Азербайджанском государственном экономическом университете.