Bu xəstəxana Narkoloji Mərkəzə çevrilir
Lökbatan qəsəbəsində yerləşən yarımçıq xəstəxana binası 123 çarpayılııq Narkoloji Mərkəzə çevriləcək.
Valyuta.az xəbər verir ki, bununla bağlı Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin Tikilməkdə Olan Müəssisələrinin Müdiriyyəti tərəfindən imzalanan satınalma müqaviləsinin qalibi bəlli olub.
Sözügedən satınalma müqaviləsini "PRO CONTRUCTION COMPANY" MMC həyata keçirəcək.
Qeyd edək ki, layihə üçün müəyyən olunmuş məbləğ 754 min 795,77 AZN-dir.
"Pro Construction Company” MMC 15 dekabr 2021-ci ildə qeydiyyata alınıb. Nizamnamə kapitalı 1010 manatdır. MMC-nin qanuni təmsilçisi Məhərrəmov Elnur Elşad oğludur.
Qeyd edək ki, "Pro Construction Company” MMC cari ildə Səhiyyə Nazirliyi və ona tabeli qurumlarla 4 satınalma müqaviləsi bağlayıb.

Недостроенное здание больницы, расположенное в поселке Локбатан, будет преобразовано в Наркологический центр на 123 койки.
Valyuta.az сообщает, что победитель закупочного контракта, подписанного Руководством Строительных Учреждений при Министерстве здравоохранения Азербайджанской Республики, уже определен.
Указанный закупочный контракт будет реализован ООО "PRO CONTRUCTION COMPANY".
Отметим, что предусмотренная сумма по проекту составляет 754 795,77 манатов.
ООО "Pro Construction Company" было зарегистрировано 15 декабря 2021 года. Уставный капитал составляет 1010 манатов. Законным представителем компании является Махаррамов Элнур Элшад оглы.
Также отметим, что ООО "Pro Construction Company" в текущем году заключило 4 закупочных контракта с Министерством здравоохранения и подведомственными ему организациями.