“Premium Bank”ın Xəzinədarlıq və Maliyyə İnstitutları Departamentində yeni kadr təyinatı həyata keçirilib.
Valyuta.az-ın məlumatına görə, Tamilla Məmmədova “Premium Bank”da Xəzinədarlıq və Maliyyə İnstitutları Departamentinin direktor müavini vəzifəsinə təyin edilib.
T.Məmmədova bundan əvvəl, 2015-ci ildən etibarən “Azər-Türk Bank”da Hesablaşmalar Departamentinin direktor müavini, Klirinq şöbəsinin müdiri, 2009-2015-ci illərdə “Kapital Bank”da Baş mütəxəssis vəzifəsində işləyib.
O, 2004-2008-ci illərdə Azərbaycan Dövlət Neft Akademiyasında mühəndis iqtisadiyyatı və idarəetmə ixtisası üzrə bakalavr, 2009-2011-ci illərdə isə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində eyni ixtisas üzrə magistr dərəcəsi alıb.
Bütün xəbərlərPrezident ödənilməyən cərimənin ilk növbədə məhkumun maaşından tutulmasını təsdiqləyib

В «Premium Bank» произведено новое кадровое назначение в Департаменте казначейства и финансовых институтов.
По информации Valyuta.az, Тамила Мамедова назначена заместителем директора Департамента казначейства и финансовых институтов «Premium Bank».
Ранее, начиная с 2015 года, Т. Мамедова работала в «Azər-Türk Bank», где занимала должности заместителя директора Департамента расчетов и начальника отдела клиринга. В 2009–2015 годах она также работала в «Kapital Bank» на должности ведущего специалиста.
В 2004–2008 годах Мамедова получила степень бакалавра по специальности «Инженерная экономика и управление» в Азербайджанской государственной нефтяной академии, а в 2009–2011 годах — степень магистра по той же специальности в Азербайджанском государственном экономическом университете.