Qusar şəhərində biznes məqsədli istifadə üçün nəzərdə tutulan 260 sot torpaq sahəsi satışa çıxarılıb.
Valyuta.az xəbər verir ki, əmlakın satış qiyməti 2 milyon 600 min manat müəyyən edilib və satıcı barter (malın və ya əmlakın başqa mal və ya əmlakla dəyişdirilməsi) variantını da nəzərdən keçirməyə hazır olduğunu bildirib.
Elana əsasən, torpaq sahəsi Şahdağa gedən yolun Qusar çayının sol sahilində, dağ yamacında yerləşir. Bildirilir ki, ərazidən dağa, çaya və meşəyə açılan mənzərə var.
Qeyd olunur ki, torpaq sahəsi qaz, su, işıq, kanalizasiya və digər kommunal xətlərlə təmin olunub. Əmlakın çıxarışı (kupçası) mövcuddur və satışı müqavilə əsasında həyata keçirilir.

В городе Гусар выставлен на продажу земельный участок площадью 260 соток, предназначенный для коммерческого использования.
Как сообщает Valyuta.az, стоимость объекта определена на уровне 2 млн 600 тыс. манатов. Продавец также готов рассмотреть вариант бартера — обмена товара или недвижимости на другой товар либо объект недвижимости.
Согласно объявлению, земельный участок расположен на дороге, ведущей в Шахдаг, на левом берегу реки Гусар, на горном склоне. Отмечается, что с территории открывается вид на горы, реку и лес.
Указывается, что участок обеспечен газом, водой, электричеством, канализацией и другими коммунальными коммуникациями. На недвижимость имеется выписка из государственного реестра, а продажа осуществляется на основании договора.