Könül Əfəndiyeva məşhur mağazalar şəbəkəsində rəhbər vəzifəyə gətirildi
Könül Əfəndiyeva "Olivia Azərbaycan" şirkətində Marketinq Kommunikasiyaları rəhbəri vəzifəsinə təyin olunub.
Valyuta.az xəbər verir ki, o, buna qədər, "Media Balans" şirkətində Hesablar üzrə direktor vəzifəsində çalışıb.
Bundan əvvəl K.Əfəndiyeva, həmin şirkətdə İnfluenser Marketinqi şöbəsinin rəhbəri, ideya meneceri və hesab meneceri vəzifələrini icra edib.
O, Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyasında Qrafik Dizayn ixtisası üzrə bakalavr, Moda və Geyim Dizaynı ixtisası üzrə magistr təhsili alıb.
Qeyd edək ki, "Olivia Azərbaycan", 2022-ci ildən fəaliyyət göstərən məşhur çoxbrendli kosmetika, ətriyyat və şəxsi qulluq mağazalar şəbəkəsidir.

Кёнуль Эфендиева назначена руководителем по маркетинговым коммуникациям компании Olivia Azerbaijan.
Как сообщает Valyuta.az, до этого она занимала должность директора по работе с клиентами в компании Media Balans.
Ранее К. Эфендиева также работала в этой компании руководителем отдела инфлюенсер-маркетинга, идеа-менеджером и аккаунт-менеджером.
Она получила степень бакалавра по специальности «Графический дизайн» и степень магистра по специальности «Мода и дизайн одежды» в Азербайджанской государственной академии художеств.
Отметим, что Olivia Azerbaijan — известная сеть мультибрендовых магазинов косметики, парфюмерии и средств личного ухода, работающая с 2022 года.