Dövlət Sosial Müdafiə Fondu (DSMF) publik hüquqi şəxs bank xidmətlərinin satın alınması ilə bağlı iki ayrı tender elan edib.
Valyuta.az xəbər verir ki, birinci tender DSMF tərəfindən icra olunan bütün növ ödənişlərin nağdsız şəkildə həyata keçirilməsi üçün göstəriləcək bank xidmətlərinin satın alınmasına aiddir. Bu tenderin məbləği 28.015.689,90  manat təşkil edir.
İkinci tender isə DSMF-də əməkhaqlarının, həmçinin Fond tərəfindən icra olunan bütün növ ödənişlərin nağdsız qaydada ödənilməsi məqsədilə göstəriləcək bank xidmətlərinə aiddir. Bu tenderin dəyəri isə 23.573.003,90 manat olaraq müəyyən edilib.

Фонд государственного социального обеспечения (ФГСО) – публичное юридическое лицо – объявил два отдельных тендера на приобретение банковских услуг.
Как сообщает Valyuta.az, первый тендер касается приобретения банковских услуг, которые будут предоставляться для безналичного осуществления всех видов платежей, осуществляемых ФГСО. Размер этого тендера составляет 28 015 689,90 манатов.
Второй тендер касается банковских услуг, которые будут предоставляться для безналичной выплаты заработных плат в Фонде, а также всех видов платежей, осуществляемых Фондом. Стоимость этого тендера определена в размере 23 573 003,90 манатов.