Bakı Dövlət Universitetinin tədris laboratoriyaları üçün xüsusi inventar, iş dəzgahları və mal-materiallar satın alınacaq
Valyuta.az xəbər verir ki, bunun üçün "Bakı Dövlət Universiteti" Publik Hüquqi Şəxsi ilə "Tikinti-Təmir-Təchizat-Bərpa" QSC arasında satınalma müqaviləsi imzalanıb.
Belə ki, bu satınalma müqaviləsinin həyata keçirilməsi üçün "Tikinti-Təmir-Təchizat-Bərpa" QSC-yə 1 milyon 32 min 208,7 manat ödəniləcək.
2015-ci ilin mart ayında dövlət qeydiyyatına alınan bu qalib şirkətin qanuni təmsilçisi Əbilov Elçin İslam oğludur. Qeyd edək ki, şirkətin nizamnamə kapitalı 2050 manatdır.

Для учебных лабораторий Бакинского государственного университета будут приобретены специальные инвентарь, рабочие станки и материалы.
Сообщает Valyuta.az, что для этого был подписан договор закупки между Публичным юридическим лицом «Бакинский государственный университет» и ООО «Строительно-ремонтно-снабженческая компания».
Так, для выполнения этого договора закупки ООО «Строительно-ремонтно-снабженческая компания» будет выплачено 1 миллион 32 тысячи 208,7 манатов.
Победитель компании, зарегистрированной в государственном реестре в марте 2015 года, законным представителем является Эльчин Ильгам оглы Абилов. Отметим, что у компании уставной капитал составляет 2050 манатов.