"Yüksəliş"in qalibinə “AzərGold”da vəzifə verildi
Valyuta.az xəbər verir ki, Beşinci “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibi Orxan Nağıyev şirkətdə Risklərin idarə edilməsi və Daxili Nəzarət Departamentinin müdiri vəzifəsinə təyin olunub.
Bildirək ki, Orxan Nağıyev 2024-cü ildən "AzərGold" QSC-də fəaliyyət göstərir. Belə ki, o, 2024-cü ildə şirkətin Risklərin idarə edilməsi və daxili nəzarət şöbəsində müdir müavini vəzifəsində çalışıb.
Bakalavr təhsilini  2009-2013-cü illərdə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyasında başa vurub, magistr təhsilini Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universitetində biznesin idarə edilməsi ixtisası üzrə alıb.

В AzerGold QSC произошло новое назначение.
Как сообщает Valyuta.az, победитель пятого конкурса "Yüksəliş" ("Восхождение") Орхан Нагиев назначен руководителем Департамента управления рисками и внутреннего контроля компании.
Отмечается, что Орхан Нагиев работает в "AzərGold" ЗАО с 2024 года. В том же году он занимал должность заместителя руководителя отдела управления рисками и внутреннего контроля.
Бакалаврское образование он получил в 2009–2013 годах в Государственной академии государственной службы при Президенте Азербайджанской Республики, магистратуру — в Азербайджанском государственном университете нефти и промышленности по специальности «Управление бизнесом».