Elmlər Akademiyası metrosunun BDU tərəfdəki çıxışının yaxınlığında yerləşən "Köz Lab" dönər və tantuni restoranı icarəyə verilir.
Valyuta.az xəbər verir ki, tam hazır vəziyyətdə olan obyektin ümumi sahəsi 250 kvadratmetr təşkil edir. Restorana əlavə olaraq yay mövsümü üçün nəzərdə tutulmuş 15-20 masa tutumlu terras da mövcuddur. Obyekt paytaxtın gediş-gəlişin ən intensiv olduğu küçələrdən birində yerləşir.
Restoran bütün mebel və mətbəx avadanlıqları ilə birlikdə yeni icarəçiyə təhvil veriləcək. Obyekt çay evi, lunch restoranı, fast-food məkanı və digər ictimai iaşə obyekti kimi fəaliyyət göstərmək üçün tam uyğundur.
Obyektin aylıq icarə haqqı 7 min manat təşkil edir.
Hazır biznesin satış qiyməti və digər şərtlərlə bağlı ətraflı məlumat üçün 055 664 99 09 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Ресторан донера и тантуни Köz Lab, расположенный рядом с выходом к Бакинскому государственному университету (БГУ) станции метро «Эльмляр Академиясы», сдаётся в аренду.
Как сообщает Valyuta.az, объект полностью готов к эксплуатации. Общая площадь ресторана составляет 250 квадратных метров. Кроме того, имеется летняя терраса, рассчитанная на 15–20 столов. Ресторан расположен на одной из самых оживлённых улиц столицы с высоким пешеходным и автомобильным трафиком.
Новый арендатор получит объект вместе со всей мебелью и кухонным оборудованием. Помещение полностью подходит для работы в формате чайного дома, ресторана бизнес-ланчей, заведения быстрого питания или другого предприятия общественного питания.
Ежемесячная арендная плата составляет 7 тыс. манатов.
Подробную информацию о стоимости готового бизнеса и других условиях можно получить по телефону: +994 55 664 99 09.