Bərdə Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının Bərdə Şəhər Nümayəndəliyi abadlıq işlərinin satın alınması ilə bağlı tenderə yekun vurub.
Valyuta.az "Qaynarinfo"ya istinadən xəbər verir ki, tenderin qalibi "Avtoyoltikintiservis" MMC seçilib. Bərdə şəhərində abadlıq işlərinin həyata keçirilməsi üçün şirkətin qiymət təklifi 909 513,44 manatdır.
İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Dövlət Vergi Xidmətinin reyestr məlumatlarına görə, "Avtoyoltikintiservis” MMC 16 mart 2020-ci ildə qeydiyyata alınıb. Nizamnamə kapitalı 100 manatdır. Hüquqi ünvanı Bakı şəhəri Nərimanov rayonu, Əliyar Əliyev küçəsi, ev 195, mənzil 6-da yerləşən MMC-nin qanuni təmsilçisi Məmmədov Ramin Adil oğludur.
Dövlət satınalmalarının vahid internet portalı üzərində apardığımız araşdırma zamanı məlum olub ki, "Avtoyoltikintiservis” MMC cari ildə 11 tenderin qalibi seçilib.
Bu tenderlər Bərdə Rayon İcra Hakimiyyəti Başçının Bərdə Şəhər Nümayəndəliyi, Qubadlı Rayon İcra Hakimiyyəti, Neftçala Rayon İcra Hakimiyyəti, Ağdam Rayonu İcra Hakimiyyəti Başçısının Xındırıstan Ərazi Nümayəndəliyi, Ağcabədi Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının Ağcabədi Şəhər Nümayəndəliyi, Laçın Rayon İcra Hakimiyyəti, Şabran Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının Şabran Şəhər Nümayəndəliyi, Laçın Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının Qayğı Qəsəbə Nümayəndəliyi tərəfindən keçirilib.

Исполнительный комитет Бардинского района завершил проведение тендера на приобретение услуг по благоустройству города Барда.
По информации Valyuta.az со ссылкой на «Qaynarinfo», победителем тендера выбрана компания «Avtoyoltikintiservis» ООО. Предложенная стоимость выполнения работ по благоустройству города составила 909 513,44 маната.
Согласно данным реестра Государственной налоговой службы при Министерстве экономики, ООО «Avtoyoltikintiservis» было зарегистрировано 16 марта 2020 года. Уставной капитал составляет 100 манатов. Юридический адрес компании — город Баку, район Нариманов, улица Эляр Алиев, дом 195, квартира 6. Законным представителем является Маммедов Рамин Адиль оглы.
В открытых источниках отсутствует дополнительная информация о компании и ее законном представителе.
По результатам анализа Единого портала государственных закупок стало известно, что в текущем году ООО «Avtoyoltikintiservis» стало победителем 11 тендеров.
Эти тендеры проводились Исполняющими комитетами Бардинского района, Кунадлинского района, Нефтчалинского района, Исполнительным комитетом Агдамского района в Хындыристанском территориальном представительстве, Исполнительным комитетом Агджабединского района в Агджабединском городском представительстве, Исполнительным комитетом Лачинского района, Исполнительным комитетом Шабранского района в Шабранском городском представительстве, а также Исполнительным комитетом Лачинского района в представительстве поселка Кяги.