"ABB" daşınmaz əmlaklarını hərraca çıxarır
2 aprel tarixində “Azərbaycan Beynəlxalq Bankı” ASC-nin balansında olan bir sıra daşınmaz əmlaklar açıq hərraca çıxarılacaq.
Valyuta.az xəbər verir ki, hərraca çıxarılan əmlaklardan biri Xaçmaz rayonu, Seyidlikəndyeri kəndində yerləşən 2,0 hektar torpaq sahəsidir.
Əmlakın start qiyməti 60 000 manat müəyyən edilib. Hərracda iştirak üçün tələb olunan 10 faiz beh məbləği 6 000 manat təşkil edir.
Digər əmlak Göygöl şəhəri, H. Əliyev küçəsi, 54 ünvanında yerləşən 89 kvadratmetr sahəyə malik qeyri-yaşayış binasıdır. Sözügedən obyektin torpaq sahəsi 0,0116 hektardır. Əmlakın start qiyməti 61 000 manat, 10 faiz beh məbləği isə 6 100 manatdır.

«ABB» выставляет на аукцион недвижимость
2 апреля на открытый аукцион будут выставлены несколько объектов недвижимости, находящихся на балансе Азербайджанского международного банка.
Как сообщает Valyuta.az, одним из объектов, выставленных на аукцион, является земельный участок площадью 2,0 гектара в селе Сеидликенддери Хачмазского района.
Начальная цена объекта установлена в 60 000 манатов. Для участия в аукционе требуется внесение залога в размере 10%, что составляет 6 000 манатов.
Другой объект находится в городе Гёйгёль по адресу улица Г. Алиева, 54, и представляет собой нежилое здание площадью 89 квадратных метров. Площадь земельного участка под объектом составляет 0,0116 гектара. Начальная цена объекта — 61 000 манатов, залог 10% — 6 100 манатов.