“Expressbank”ın Pərakəndə Bankçılıq Departamentinə yeni direktor təyin edilib.
B.Kazımlı bundan əvvəl 2024–2026-cı illərdə “Bank BTB”də Satış Departamentinin direktoru, 2022–2024-cü illərdə “TuranBank”da Pərakəndə Bankçılıq Departamentinin direktoru, 2020–2022-ci illərdə “Bank of Baku”da Bank məhsullarının satışı bölməsinin rəhbəri, 2018–2020-ci illərdə “Yelo Bank”da şöbə rəhbəri, 2012–2018-ci illərdə isə “Bank of Baku”da böyük mütəxəssis vəzifələrində çalışıb.
O, 2006–2010-cu illərdə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) Mühasibat uçotu və audit ixtisası üzrə bakalavr, 2010–2013-cü illərdə isə eyni ixtisas üzrə magistr təhsili alıb.

В Expressbank назначен новый директор Департамента розничного банкинга.
До назначения он в 2024–2026 годах занимал должность директора Департамента продаж в Bank BTB, в 2022–2024 годах был директором Департамента розничного банкинга в TuranBank, в 2020–2022 годах руководил отделом продаж банковских продуктов в Bank of Baku, в 2018–2020 годах занимал должность руководителя отдела в Yelo Bank.
В 2012–2018 годах он также работал старшим специалистом в Bank of Baku.
Б. Казымлы получил образование в Азербайджанский государственный экономический университет (UNEC), где в 2006–2010 годах получил степень бакалавра по специальности «Бухгалтерский учет и аудит», а в 2010–2013 годах — степень магистра по той же специальности.