Bayram günündə işləyən banklar və “exchange”lər - SİYAHI
10-11 noyabr qeyri-iş günlərində ölkədəki bankların filial və şöbələri, eləcə də "Azərpoçt" MMC-nin şöbələri və valyuta mübadiləsi məntəqələri fəaliyyət göstərəcəklər.
Məlumata görə, bayram günlərində ölkəmizdə səfərdə olan turistlərin və ölkə vətəndaşlarının valyuta mübadiləsi xidmətlərinə davamlı çıxış imkanlarının təmin edilməsi məqsədilə ümumilikdə 15 bankın 166 satış nöqtəsi (o cümlədən, 4 bank üzrə 9 satış nöqtəsi 24 saat rejimində olmaqla), "Azərpoçt"un 68 şöbəsi, valyuta mübadiləsinə lisenziya almış 7 valyuta mübadiləsi məntəqəsi müştərilərə xidmət göstərəcək.
Bayram günlərində fəaliyyət göstərəcək bankların filial və şöbələrinin, "Azərpoçt"un satış nöqtələrinin və valyuta mübadiləsi məntəqələrinin iş qrafiki ilə aşağıdakı linklər vasitəsilə tanış olmaq mümkündür:

Банки и обменные пункты, работающие в праздничные дни — СПИСОК
В нерабочие дни 10-11 ноября филиалы и отделения банков, а также отделения и пункты обмена валюты ООО "Азерпочт" будут работать.
Valyuta.az сообщает об этом со ссылкой на Центральный банк Азербайджана.
По информации, с целью обеспечения постоянного доступа туристам, находящимся в нашей стране в праздничные дни, и гражданам страны к услугам обмена валюты будет работать в целом 166 точек продаж 15 банков (в том числе 9 точек продаж 4 банков в круглосуточном режиме), 68 отделений "Азерпочт", а также 7 лицензированных пунктов обмена валюты.
Познакомиться с графиком работы филиалов и отделений банков, точек продаж "Азерпочт" и пунктов обмена валюты, которые будут работать в праздничные дни, можно по следующим ссылкам: