Birbank Star – xərcləməyi rahatlaşdıran kredit kartı
Kredit kartları müasir insanın gündəlik həyatının vacib bir hissəsidir. Birbank Star isə təqdim etdiyi şərtlərlə istifadəçilərə rahat maliyyə əlçatanlığı təqdim edir. Bu gün minlərlə müştəri Birbank Star-ın təqdim etdiyi imkanlardan faydalanmaq şansına sahibdir. Bəs onların Birbank Star-ı seçmək səbəbləri hansılardır?
Maliyyə azadlığı
Birbank Star-ın ən vacib üstünlüyü sahibinə əlavə ödəniş etmədən xərcləmək imkanı yaratmasıdır. Belə ki, istifadəçilər xərclədikləri məbləği ayın sonuncu gününədək balansa geri qaytardıqda əlavə heç bir ödəniş etmirlər.
Komissiyasız ödənişlər
Birbank Star-la alış-verişdən tutmuş gündəlik xərclərə qədər bütün ödənişlər komissiyasızdır. Bu isə müştərilərə rahat maliyyə azadlığı qazandırır.
30 000 manatadək kredit xətti əldə etmə fürsəti
Birbank Star 30 000 manatadək kredit limiti ilə hər bir müştərinin ehtiyaclarına uyğun maliyyə imkanı təqdim edir. Ayrılan limit şəxsin maliyyə davranışına əsasən müəyyən olunur. Bu kredit xətti müştərilərə xəyallarını daha tez və rahat həyata keçirmək imkanı verir.
Xərclədikcə qazanılan bonuslar
Birbank Star-la partnyor şəbəkələrdə edilən hər alış-veriş minlərlə Bir ekosistem partnyorlarında bonuslar qazandırır. Həmçinin, QR ödənişlərdə ikiqat ƏDV geri al imkanı da kart istifadəçiləri üçün əlçatandır.
Asan sifariş imkanı
Birbank Star kartını Birbank mobil tətbiqindən və Birbank.az saytından, həmçinin Kapital Bank/Birbank filiallarından sifariş etmək mümkündür.
Birbank Star kart sahibi olmaq üçün: www.b-b.az/prst
Daim ən son rəqəmsal yeniliklər və bank məhsulları təqdim edən Kapital Bank-ın əmtəə nişanı olan Birbank, 3 milyondan çox aktiv istifadəçisi olan mobil tətbiqi, 115 filial və 50 şöbədən ibarət Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi ilə müştərilərinin xidmətindədir. Bank 2025-ci ilədək ölkənin birinci bankı Kapital Bank adı altında müştərilərinə xidmət göstərib və PAŞA Holding-ə daxildir. Kapital Bank isə hazırda maliyyə institutu olaraq fəaliyyətini davam etdirir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün Birbank.az saytına, 196 Əlaqə Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.

Кредитные карты стали важной частью современной жизни, а Birbank Star благодаря своим выгодным условиям обеспечивает пользователям лёгкий доступ к финансовым возможностям. Сегодня тысячи клиентов уже пользуются преимуществами, которые предлагает Birbank Star. Так почему же они выбирают именно эту карту?
Финансовая свобода
Главное преимущество Birbank Star – возможность совершать покупки без дополнительных затрат. Если клиент возвращает израсходованную сумму на баланс до последнего дня месяца, он не оплачивает никаких дополнительных комиссий или процентов.
Платежи без комиссии
С Birbank Star все виды платежей от покупок в магазинах до повседневных расходов осуществляются без комиссии. Это обеспечивает клиентам дополнительный комфорт и финансовую гибкость.
Кредитный лимит до 30 000 манат
Birbank Star предоставляет кредитный лимит до 30 000 манат, адаптированный под индивидуальные потребности каждого клиента. Размер лимита определяется на основе финансового поведения владельца карты. Такой кредитный ресурс позволяет быстрее и легче реализовывать свои планы.
Бонусы за каждую покупку
Совершая покупки с Birbank Star у партнёров, клиенты зарабатывают бонусы, которые можно использовать в тысячах точек партнёрской сети Bir ekosistem. Кроме того, пользователям карты доступно двойное возмещение НДС при оплате через QR.
Простое оформление
Оформить карту Birbank Star можно через мобильное приложение Birbank, на сайте Birbank.az, а также в филиалах Kapital Bank и Birbank.
Чтобы стать владельцем карты Birbank Star: www.b-b.az/prst
Birbank, являющийся торговой маркой Kapital Bank и постоянно предлагающий новейшие цифровые решения и банковские продукты, обслуживает клиентов через мобильное приложение с более чем 3 миллионами активных пользователей, а также через крупнейшую в Азербайджане сеть из 115 филиалов и 50 отделений. До 2025 года банк предоставлял услуги своим клиентам под названием Kapital Bank – первого банка страны и входит в состав PASHA Holding. Kapital Bank продолжает свою деятельность как финансовый институт. Для получения дополнительной информации о продуктах и услугах банка вы можете посетить сайт Birbank.az обратиться в справочный центр 196 или на страницы банка в различных социальных сетях.