"TeklifimGelsin" 4 milyon dollarlıq investisiya aldı
Fərdiləşdirilmiş maliyyə platforması "TeklifimGelsin" 40 milyon dollar dəyərində qiymətləndirmə ilə 4 milyon dollarlıq A seriyalı investisiya turunu uğurla tamamlayıb.
Valyuta.az xəbər verir ki, şirkətin baş direktoru İhsan Cem Zararsız bildirib ki, son 4,5 il ərzində "TeklifimGelsin" bu mərhələyə çatmaq üçün ümumilikdə 1,3 milyon dollarlıq investisiya cəlb edib.
2021-ci ildə təsis edilən "TeklifimGelsin" bu günə qədər 1,7 milyon qeydiyyatlı istifadəçiyə xidmət göstərdiyini açıqlayıb. İhsan Cem Zararsızın sözlərinə görə, şirkət 2026-cı ilin sonuna qədər 2,5 milyondan çox istifadəçiyə çatmağı hədəfləyir. O əlavə edib ki, "TeklifimGelsin" mövcud maliyyə həllərinə paralel olaraq, müxtəlif maliyyə qurumları ilə quracağı əməkdaşlıqlar vasitəsilə istifadəçilərin fərdi maliyyə ehtiyaclarını daha dərindən qarşılayacaq.
Şirkət, istifadəçilərə daha çox dəyər yaradan xidmətlər təqdim etmək məqsədilə məlumat gücünü süni intellekt texnologiyaları ilə birləşdirməyi planlaşdırır. Əsas məqsəd isə davamlı inkişafı təmin edən, ölçülə bilən nəticələrə əsaslanan artım strategiyasını həyata keçirməkdir.

TeklifimGelsin привлекла 4 миллиона долларов инвестиций при оценке в 40 миллионов
Платформа персонализированных финансовых услуг TeklifimGelsin успешно завершила инвестиционный раунд серии A, привлекши 4 миллиона долларов при оценке компании в 40 миллионов долларов.
Как сообщает Valyuta.az, генеральный директор компании Ихсан Джем Зарарсыз отметил, что за последние четыре с половиной года TeklifimGelsin привлекла в общей сложности 1,3 миллиона долларов инвестиций, чтобы достичь текущего уровня развития.
Основанная в 2021 году, компания заявила, что на сегодняшний день обслуживает 1,7 миллиона зарегистрированных пользователей. По словам Зарарсыза, к концу 2026 года TeklifimGelsin планирует увеличить число пользователей до 2,5 миллиона человек. Он также подчеркнул, что параллельно с существующими финансовыми решениями компания будет развивать сотрудничество с различными финансовыми организациями, чтобы глубже удовлетворять индивидуальные потребности пользователей.
Компания намерена объединить мощность данных с технологиями искусственного интеллекта, чтобы предлагать услуги, создающие для клиентов еще большую ценность. Основная цель — реализация стратегии роста, основанной на измеримых результатах и обеспечивающей устойчивое развитие.